Yhteystiedot

jarkkokosunen.jpg

Jarkko Kosunen

Myynti

jarkko@wehostfinland.com

+358 45 132 5490

DSC06361.jpg

Gabrielle Vaara

Asiakaspalvelu

contact@wehostfinland.com

+358 50 477 3200

 
unnamed.jpg

Johannes Salmisaari

Toimitusjohtaja

johannes@wehostfinland.com

+358 44 023 0896

hudaweb.jpg

Huda Elwan

Account Manager

huda@wehostfinland.com

+358 45 176 9100

DSC06381.jpg

Allison Abdile

DSC06377.jpg

Lalaine Acompanado

Logistiikka ja operaatiot

lalaine@wehostfinland.com

DSC06424.jpg

Tuomas Koskialho

Luova johtaja

tuomas@wehostfinland.com

+358 41 476 3624

DSC06288.jpg

Ohto Pentikäinen

IT-koordinaattori

ohto@wehostfinland.com

Selvitä asuntosi tuottopotentiaali tällä lomakkeella:

Etu- ja sukunimi
Lisää kotisi sijainti ja kuvaus